Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Луганщина Освіта і наука Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: субота, 14 грудня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)ЛуганщинаОсвіта і наука
Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
Юридична адреса університету 91493, м.Луганськ, сел.Ювілейне, вул. Генерала Дідоренка (колишня К.Маркса), 4
Tелефон (0642) -93-50-77
Електронна пошта lavd@mail.dsip.net
Сайт університету: http://www.lduvs.edu.ua
Проїзд: з автовокзалу - маршрути №№ 197, 215;
Центрального ринку - маршрути № 197;
залізничного вокзалу - маршрути №№ 102, 154, 215 до селища Ювілейне (зупинка „Шахтарський ринок").

 

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка - вищий навчальний заклад юридичного профілю за IV рівнем акредитації (сертифікат про акредитацію університету – РД-ІV № 136242 від 31.07.2008 р.; ліцензія про надання освітніх послуг АB № 420211 від 31.07.2008 р.), створений згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 880 від 8 вересня 2005 року на базі Луганської академії внутрішніх справ імені 10-річчя незалежності України, Луганського інституту внутрішніх справ та Луган-ського училища міліції.

 

В університеті здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців для системи МВС України за спеціальностями "Правознавство" (кваліфікаційний рівень "бакалавр", "спеціаліст" і "маґістр"), "Правоохоронна діяльність" (кваліфікаційний рівень "спеціаліст" і "маґістр") і наукових кадрів у межах ад’юнктури за дев’ятьма напрямками; функціонують факультети: кримінальної міліції, підготовки слідчих,економічної безпеки (за держзамовленням), заочного та дистанційного навчання з навчально-консульта-ційними пунктами в містах Лисичанську й Миколаєві (за держзамовленням і контрактом), а також навчально-науковий інститут права (денна форма навчання на контрактній основі). В університеті навчається понад 4500 осіб.

 
Сьогодні університет – це сучасний освітній комплекс, який включає в себе всі елементи ступеневої та післядипломної освіти. Навчання здійснюється з урахуванням принципів Болонського процесу. Після закінчення вищого навчального закладу видається диплом державного зразка з додатком європейського зразка (за системою EСTS).
 
Більше ніж 80% професорсько-викладацького корпусу університету становлять спеціалісти вищої кваліфікації: академіки, члени-кореспонденти, професори, доценти, доктори й кандидати наук, серед яких п’ять учених –лауреати премії НАН України, 25 – удостоєні високих державних почесних звань (заслужені юристи України, заслужені діячі науки і техніки, заслужені працівники освіти, заслужені тренери України), 55 – відзначені знаком "Відмінник освіти України".
 
Університетський комплекс складається з житлових і навчально-лабораторних комплексів загальною площею понад 45 тис. кв. метрів, на яких розміщуються дев’ять лекційних залів, 87 аудиторних приміщень, 14 спеціалізованих кабінетів, п’ять лабораторій, Інтернет-класи, криміналістичний полігон, два стрілецькі тири, фотолабораторії, сім спортивних і актових залів, фізкультурно-оздоровчий комплекс з універсальними спеціалізованими залами та вбудованим 25-метровим басейном загальною площею 12 тис. кв. метрів; загальна та спеціальна бібліотеки з кількістю фонду більше ніж 240 тис. одиниць, трьома читальними залами на 270 місць та Інтернет-залом; сучасно обладнана їдальня на 1990 місць; три гуртожитки на 1650 місць, медична частина з фізіотерапевтичним, ЛОР і стоматологічним кабінетами, медичним ізолятором, які обладнані відповідно до нормативних вимог.
 
Заміський навчально-тренувальний центр загальною площею 12 га включає спальні й адміністративні корпуси, навчальні аудиторії, їдальню та клуб, спортивне містечко з військовими та спеціальними смугами перешкод, басейном, двома тирами, де в імітованих типових і неординарних ситуаціях, наближених до реальних умов, закріплюються здобуті знання, спеціальні навички й уміння щодо визволення заручників і боротьби з терористами.
 
Забезпечення курсантської молоді речовим майном, харчуванням, грошовим утриманням здійснюється за нормами, затвердженими МВС України. Курсанти протягом усього періоду навчання забезпечуються безкоштовним проживанням в облаштованих гуртожитках.
 
Створено унікальний центр духовної культури, до якого входять: краєзнавчий музей, де експонуються матеріали з історії діяльності правоохоронних органів східного реґіону України, а також матеріали, знайдені курсантами й студентами під час щорічних культурологічних практик на території Миколаївської (Державний археологічний заповідник "Ольвія") і Луганської областей; кабінет-музей "Соборна Україна", де зібрані унікальні експонати, у яких відтворюється історія держави, культури та релігії різних реґіонів України; архітектурно-мистецький комплекс, який складається з каплиці(її внутрішнє убранство – зображення ликів архістратига Михаїла, Матері Божої Покрова, св. Георгія-Побідоносця, св. Миколи Чудотворця) і шестиметрової скульптури архангела Михаїла.
В університеті функціонує соціологічна і кримінологічна лабораторія на громадських засадах, що дозволяє надавати органам внутрішніх справ, місцевого самоврядування, усім заінтересованим структурам об’єктивний зріз громадської думки з актуальних питань права, політики й економіки. У її дослідженнях беруть участь курсанти та слухачі університету, члени кафедр на громадських засадах при міськрайвідділах та УМВС України в Луганській області.
 
З 1997 року виходить зареєстрований у ВАК України щоквартальний науково-теоретичний журнал "Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ", де друкуються як статті професорсько-викладацького складу, так і кращі курсантські й студентські дослідження. Луганський державний університет внутрішніх справ – це ще й провідна наукова установа, працівниками якої надано більше ніж 80 пропозицій та експертних висновків щодо проектів законодавчої бази, понад 1115 наукових консультацій на запити органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; це понад двадцять міжнародних конференцій з актуальних проблем законотворчої та правоохоронної діяльності з участю представників України, Росії, Литви, Угорщини, Молдови, Німеччини, США та ін.; це три науково-дослідні лабораторії, у дослідженнях яких поряд із видатними діячами науки беруть участь і курсанти та студенти університету. Продовжується робота зі створення спільних з правоохоронними органами іноземних держав центрів навчання та підвищення кваліфікації працівників міліції (поліції). Зокрема, мова йде про тісне наукове співробітництво з Інститутом міжна-родного та кримінального права імені Макса Планка (Фрайбург, Німеччина), Лейденським університетом (Нідерланди), Університетом права Литви, НДІ західної та східної кримінології (Гельсінкі, Фінляндія), Центральним НДІ кримінології (Рим, Італія), Правовим коледжем (м. Хен-дерсон, штат Техас), Департаментом поліції м. Нью-Йорка. Окрім цього, плідна робота проводиться з провідними цивільними та спеціалізованими вищими навчальними закладами Москви, Санкт-Петербурга, Ростова-на-Дону, Волгограда та іншими.
 
Університет має свої символи, традиції, реліквії: власні емблему, гімн, вручення кожному випускникові срібного персня з логотипом університету тощо. Курсантам факультету кримінальної міліції – відмінникам навчання встановлюється іменна стипендія колишнього славнозвісного начальника Управління карного розшуку Луганської області полковника міліції М.М. Польського та премії його імені за кращі наукові й практичні розробки в галузі оперативно-розшукової діяльності, за участь у розкритті злочинів.
 
У вищому навчальному закладі працює музичний лекторій за участю Луганського обласного академічного симфонічного оркестру, проводяться комплекси святкових заходів, присвячених складенню Присяги, випуску, зустрічам з офіцерами – випускниками вищого навчального закладу. Значну роль у виховному процесі відіграють творчі об’єднання курсантів: вокально-інструмен-тальна студія "Візит", духовий оркестр, факультетські та курсові команди КВК, народний фольклорний вокальний ансамбль "Лугарі", клуб бардівської пісні та ін.
 
Спортивна, спеціальна фізична та вогнева підготовка – одна з найважливіших складових програми навчання в Луганському державному університеті внутрішніх справ. В університеті створено потужну базу для виховання здорової, фізично розвиненої молоді, що згодом поповнить лави захисників правопорядку. У секціях боксу, кікбоксингу, рукопашного бою, дзюдо, самбо, легкої атлетики та офіцерського багатоборства, гирьового спорту, кульової стрільби, атлетичної гімнастики юнаки й дівчата перей-мають майстерність досвідчених педагогів-спортсменів. В університеті навчаються та працюють понад 80 майстрів і кандидатів в майстри спорту, серед них п’ять майстрів міжнародного класу. Спортсмени багаторазово перемагали в різних міжнародних турнірах з боксу, кікбоксингу, боротьби самбо, дзюдо, у тому числі в Угорщині, Німеччині, Словенії, Чехії, США, Єгипті, Польщі, Австрії, Іспанії, Росії, Білорусі, Литві та інших державах.

 

||
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера