Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Луганщина Транспортна структура
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: вівторок, 19 березня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Луганщина
Транспортна структура

Транспорт – специфічна комунікаційна інфраструктурна галузь матеріального виробництва і сфери обслуговування, яка забезпечує потреби господарства і населення з усіх видів перевезень. Це матеріальна основа розвитку виробничо-технологічних внутрішніх і зовнішніх зв’язків країни.

Луганська область має розвинену транспорту мережу, яка включає авіаційний, залізничний, автомобільний та міський електричний транспорт.

Авіаційний транспорт

Авіаційний транспорт області представлений Комунальним підприємством «Міжнародний аеропорт «Сєвєродонецьк».

Залізничний транспорт

Залізничний транспорт області представлений структурними підрозділами регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Довжина колії по Луганській області складає 665 км, у тому числі магістральних – 425,8 км, станційних – 239,2 км.

На ділянці діють 2 локомотивних депо (Кіндрашівська-Нова, Попасна), 1 моторвагонне депо (Сватове), 1 вантажне вагонне депо (Попасна), 4 дистанції колії (Кіндрашівська-Нова, Сватове, Попасна), 2 дистанції сигналізації та зв’язку (Кіндрашівська-Нова, Попасна), 1 дистанція електропостачання (Попасна), 2 будівельно-монтажних експлуатаційних управління (Сватове, Попасна), 2 пересувні механізовані станції (Старобільськ, Попасна), 28 залізничних станцій.

Крім того, на балансі залізниці в області перебувають заклади соціальної сфери: санаторій-профілакторій „Сосновий” (Станично-Луганський район), дитячій оздоровчий табір „Соснова роща” (Кремінський район), лікарні на станціях Кондрашівська-Нова, Попасна,

Восени 2015 року проведено роботи з реконструкції та ремонту залізничних вокзалів станцій Лисичанськ та Рубіжне.

Щоденно курсують прямі пасажирські потяги: Лисичанськ – Харків та Лисичанськ – Київ. Приміські перевезення виконують 6 пар дизель-поїздів у Попаснянському, Сватівському напрямках та до Куп’янська Харківської області.

Автомобільний транспорт

Автобусна маршрутна мережа області є розвиненою і станом на 01.02.2016 налічує 104 приміських та 48 міжміських регулярних автобусних маршрутів загального користування. Регулярні перевезення пасажирів на автобусних маршрутах у приміському та міжміському (внутрішньообласному) сполученні здійснюють 27 транспортних підприємства та фізичних осіб-підприємців.

Міський електричний транспорт

На території Луганської області здійснюється перевезення пасажирів тролейбусами на 5 маршрутах у містах Лисичанську (КП «Електротранс») та Сєвєродонецьку (КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»).

Протяжність тролейбусних ліній складає 73,4 км, у тому числі у Лисичанську – 18,9 км, у Сєвєродонецьку – 54,5 км.

Інвентарний парк рухомого складу електротранспорту налічує 43 тролейбуси, з них 6 у Лисичанську та 37 у Сєвєродонецьку.

У Луганській області функціонують 18 автостанцій, з яких здійснюються регулярні приміські та міжміські внутрішньообласні пасажирські перевезення та прямі рейси в інші регіони України.

Формування регулярних міжнародних рейсів здійснюється з Сєвєродонецької автостанції до Москви та Воронежа (Російська Федерація).

Також, з м. Сєвєродонецька здійснюються нерегулярні перевезення пасажирів у напрямках міст Російської Федерації Москви, Санкт-Петербурга, Бєлгорода, Краснодара та Ростова-на-Дону.

Примітки:

Дані, викладені у підрозділі, характеризують територію області, що підконтрольна українській владі.

||
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера