Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Луганщина Адміністративно- територіальний устрій Райони
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: понеділок, 15 липня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)ЛуганщинаАдміністративно- територіальний устрій
Райони

Антрацитівський

Антрацитівський район розташований в південній частині Луганської області та межує на півночі з Лутугінським, на сході зі Свердловським районами Луганської області; на південному заході - Шахтарським районом Донецької області та на півдні - з Куйбишевським районом Ростовської області.

Біловодський

Межує: на півночі з Марківським, на північному сході з Міловським , на півдні - з Станично-Луганським, на південному заході - з Новоайдарським, на заході - з Старобільским районами Луганської області, на сході - з Ростовською областю Російської Федерації. Довжина державного кордону 46,4 км.

Білокуракинський

На півночі межує з Бєлгородською областю Російської Федерації, на сході - із Новопсковським, на півдні - Старобільським, південному заході - Сватівським й на Північному заході - із Троїцьким районами Луганської області.

 

Краснодонський

Межує з Станично-Луганським районом Луганської області, Каменським районом Ростовської області (Росія), з Свердловським і Лутугінським районами Луганської області. Довжина державного кордону 235,5 км.

Кремінський

Межує з Харківською та Донецькою обл., а також зі Сватівським, Старобільським, Попаснянським, Новоайдарським районами.

Лутугинський

Межує з Антрацитівським, Краснодонським, Свердловським, Перевальським, Слов`яносербським районами та м. Луганськом.

Марківський

Межує з Старобільським, Біловодським, Міловським, Новопсковським районами Луганської області та Воронезькою областю Російської Федерації

Міловський

Межує з Марківським та Біловодським районами Луганської області, Воронезькою та Ростовською областями Російської Федерації. Довжина державного кордону складає 94,222 км.

Новоайдарський

Межує з Старобільським, Кремінським, Попаснянським, Слов'яносербським, Станично-Луганським, Біловодським районами

Новопсковський

Межує на півночі з Ровеньківским районом Бєлгородської області і Кантемирівським районом Воронезької області Російської Федерації, на сході - з Марківським, на півдні - зі Старобільським, на заході - з Білокуракинським районом Луганської області. Довжина державного кордону 75 км.

Перевальський

Межує з Слов яносербським, Лутугинським, Антрацитівським, Попаснянським районами, м.Алчевськом, Донецькою областю.

Попаснянський

Межує на півночі з землями Кремінського, на сході - Новоайдарського та Слов'яносербського районів, на південному сході - Перевальського району, на півночі і на заході - із землями Донецької області.

Сватівський

Межує з Куп'янським та Борівським районами Харківської області; Кремінським, Старобільським, Білокуракінським, Троїцьким районами Луганської області. Довжина кордонів - 259,2 км.

Слов'яносербський

Межує з Новоайдарським, Станично-Луганським, Перевальським, Попаснянським районами.

Станично-Луганський

Межує з Ростовською областю Російської Федерації, з Краснодонським, Біловодським, Слов'яносербським, Новоайдарським районами Луганської області Довжина державного кордону 65 км.

Старобільський

Межує з Сватівським, Білокуракинським, Новопсковським, Марківським, Біловодським, Новоайдарським та Кремінським районами.

Троїцький

На півночі район межує з Вейделівським і Валуйським районами Бєлгородської області Російської Федерації, на сході і півдні з Білокуракінським і Сватівським районами Луганської області. На заході кордон проходить із Двурічанським і Куп'янським районами Харьківської області.

 

 

||
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера