Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Військово-цивільна адміністрація Департаменти та управління Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Регуляторна політика Проекти регуляторних актів
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 24 березня 2017

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент економічного розвитку, торгівлі та туризмуРегуляторна політика
Проекти регуляторних актів
 1. Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються комунальною установою «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради» від 08.02.2017 р.
  у форматі RAR

 2. Проект розпорядження «Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються комунальним закладом «Щастинська міська лікарня Новоайдарського району Луганської області» від 27.09.2016 р.
  у форматі RAR

 3. Проект розпорядження «Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються Лисичанською комунальною лікувально-профілактичною установою Центральна міська лікарня імені Титова» від 27.09.2016 р.
  у форматі RAR

 4. Проект розпорядження "Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються комунальною установою "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня", аналіз регуляторного впливу до проекту та повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту    від 05.09.2016 р.
  у форматі RAR

 5. Проект розпорядження "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для відшкодування частини суми відсотків кредитів за Програмою енергозбереження для населення  Луганської області на 2015-2018 роки" від 15.12.2015 р.
  у форматі RAR

 6. Проект розпорядження "Про затвердження Положення про проведення конкурсу із визначення друкованого засобу масової інформації області для висвітлення діяльності обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації" від 11.11.2015 р.
  у форматі RAR

 7. Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про встановлення тарифу на інвентаризацію нерухомого майна, що здійснюється Попаснянським комунальним підприємством «СКП» та аналіз регуляторного впливу до нього від 10.11.2015 р.
  у форматі ZIP

 8. Проект розпорядження керівника обласної військо-цивільної адміністрації  «Про затвердження тарифів на платні послуги з медичного обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України), що надаються Лисичанською комунальною лікувально-профілактичною установою Станція швидкої медичної допомоги» від 02.09.2015 р.
  у форматі RAR

 9. Проект розпорядження керівника обласної військо-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку проведення конкурсів з відбору виконавців робіт (послуг) із землеустрою, оцінки земель, розроблення паспортів водних об’єктів та земельних торгів» від 15.07.2015 р.
  у форматі RAR

 10. Проект розпорядження керівника обласної військо-цивільної адміністрації «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються Лисичанською комунальною лікувально-профілактичною установою Центральна міська лікарня імені Титова» та АРВ до нього від 26.06.2015 р.
  у форматі RAR

|| Наступна сторінка

Сторінки:
12345678910


Архів по роках:
200920102011201220132014201520162017
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера