06 вересня 2005,13:32
|
 |
 |
Безкоштовно газ постачатись не буде. – Олексій Данілов.
Сьогодні на обласній нараді з питань підготовки житлово-комунального господарства області до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006рр. голова облдержадміністрації Олексій Данілов звернув увагу на низький рівень оплати споживачів за комунальні послуги. Так, рівень оплати за газ на сьогодні по області склав 82,4% або 79,3 млн. грн., у тому числі у містах Лисичанськ – 28%, Сєверодонецьк – 23%, Алчевськ – 65%. „Без оплати газ постачатись не буде”, - заявив Олексій Данілов. За його словами, необхідно якомога більше повноважень в сфері ЖКГ передати на місця, щоб громада мала власні важелі впливу на вирішення питань в цієї галузі. Голова облдержадміністрації наголосив на посиленні роз’яснювальної роботи з громадянами щодо оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги та створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
На сьогодні рівень оплати послуг водопостачання склав 88,8%, теплопостачальні підприємства розрахувалися за воду на рівні 33,8%. Через це за електроенергію підприємствами водопостачання сплачено 71,1% (за серпень поточного року 50%). Рівень оплати послуг теплопостачання склав 103,2%.
06 вересня 2005,13:29
|
 |
 |
Політичні ігри не повинні вплинути на стан готовності ЖКГ до зими. – Олексій Данілов.
„Будь-які політичні ігри не повинні вплинути на стан готовності ЖКГ до зими, - заявив голова облдержадміністрації Олексій Данілов. – Зараз, коли розпочинається передвиборча кампанія, важливо пам’ятати, що в нас є тільки одна партія – народ України”. За словами Олексія Данілова, підготовка житлово-комунального господарства до цієї зими є справжнім іспитом для нової влади. Тому голова облдержадміністрації зазначив, зробити керівникам міст та районів все можливе, щоб опалювальний період розпочався у визначені строки, і в домах було тепло. Особливо він звернув увагу на належне опалювання лікувальних закладів, шкіл, дитячих будинків. Також серед приоритетних завдань голова облдержадміністрації назвав теплозабезпечення шахтарських міст. „Для нас справа честі – не залишити шахтарів та їх сім’ї без тепла”, - підкреслив Олексій Данілов. З боку обласної влади він пообіцяв допомогу більш проблемним регіонам, але „тільки тим, хто працює”.
06 вересня 2005,13:27
|
 |
 |
Основні роботи по підготовці ЖКГ області до роботи в зимовий період вже мають бути завершені. – Олександр Штоколов.
„Основні роботи по підготовці господарського комплексу області до роботи в зимовий період вже мають бути завершені, – зазначив в.о. начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Штоколов. – А у вересні, останньому місяці напередодні опалювального сезону, необхідно буде провести пусконаладжувальні роботи, вирішити інші проблемні питання”.
Як зазначив Олександр Штоколов, станом на 1 вересня поточного року в області до роботи в зимовий період підготовлено 1006 опалювальних котелень або 82%, замінено 57 км теплових мереж - 75%, підготовлено 18024 житлових будинки - 78%, у тому числі: з системами центрального опалення 7769 будинків, що становить 84% від запланованих обсягів.
Недостатні темпи підготовки робіт у Брянці, Красному Лучі, Стаханові. Ровеньках, Перевальському, Лутугинському та Слов’яносербському районах. Знижені в порівнянні з минулим роком темпи підготовки в Лисичанську і Сватівському районі.
Відставання від середньообласних показників має місце на об’єктах житлово-комунального господарства, що відносяться до сфери управління Мінпаливенерго України. Так, котельні підготовлені лише на 26%, теплові мережі на 10%, житлові будинки із системами центрального опалення на 22% (міста Красний Луч, Перевальський, Лутугинський і Слов’яносербський райони. Перевіркою на місцях виявлений ряд об’єктів, де роботи здійснюються вкрай незадовільно, у тому числі у м. Луганську на недостатньому рінні виконуються роботи на 141 житловому будинку житлово-будівельних кооперативів, готовність становить 53%.
Вище середньообласних показників рівень підготовки у містах Алчевську, Антрациті, Краснодоні, Первомайську, Рубіжному, Свердловську і більшості районів.
06 вересня 2005,13:25
|
 |
 |
2 млн. евро выделено для развития Луганской областной детской больницы.
Луганская детская областная больница по инициативе управления здравоохранения облгосадминистрации попала в совместную украинско-американскую программу Катерины Чумаченко «От больницы к больнице». Об этом сообщила сегодня Ирина Комаревцева на пресс-конференции для журналистов. По ее словам, в связи с этим для организации детского реабилитационного центра для детей с неврологической патологией областной больницы выделено 2 млн. евро. Эти средства пойдут и на ремонт помещений, и на приобретение нового оборудования. Начальник управления здравоохранения отметила, что данная информация опровергает все мифы и слухи о том, что в ближайшее время детскую областную больницу будут закрывать.
06 вересня 2005,10:52
|
 |
 |
Вартість однієї тонни пільгового вугілля для шахтарів та пенсіонерів-шахтарів Луганщини становитиме 283 грн.
Згідно з Гірничим законом України шахтарі та пенсіонери-шахтарі мають право отримати 1 тонну вугілля на рік на одне домогосподарство. Про це повідомила в.о. начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Аіда Задорожна. Крім цього, постановою Кабінету Міністрів України від 15 січня 2005 року „Про затвердження граничних показників вартості твердого палива для надання у 2005 році пільг окремим категоріям громадян та житлових субсидій населенню на його придбання за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам” для області встановлено граничний показник вартості вугілля в розмірі 283 грн. за одну тонну.
За словами Аіди Задорожної, забезпечення громадян пільговим твердим паливом згідно Гірничого закону України, тобто за професійною ознакою, не належить до компетенції органів соціального захисту населення. Міськрайуправління праці та соцзахисту населення отримують фінансування з Державного бюджету України для забезпечення пільговим паливом тільки тих категорій населення, які мають право на пільги за соціальною ознакою.
06 вересня 2005,08:47
|
 |
 |
Туркменістан займає VI місце серед країн СНД за обсягами торгівлі Луганської області.
За даними Головного управління економіки облдержадміністрації, Туркменістан займає VI місце серед країн СНД за обсягами торгівлі Луганської області. За підсумками 2004 року зовнішньоторговельний обіг області з Туркменістаном склав 2,34 млн. дол. США, або 68,6% у порівняні з попереднім роком. При цьому експорт склав 2,34 млн. дол. США, імпорту не було. За січень-травень 2005 року експорт склав 0,78 млн. дол. США, або 103,7% у порівняні з аналогічним періодом 2004 року. Промислові підприємства області зацікавлені в співробітництві з підприємствами Туркменістану.
Так, ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" пропонує поставку залізничної техніки: удосконалений високо-економічний тепловоз 2ТЕ 116 потужністю 3060-3600 к.с. в секції з обліком кліматичних особливостей Туркменістану; вантажно-пасажирський магістральний тепловоз ТЕ 114І потужністю 2630 к.с.; сучасний швидкісний пасажирський тепловоз нового покоління ТЕП 150 потужністю 4216к.с. і конструкційною швидкістю 160 км/год з мікропроцесорною системою управління, контролю та технічної діагностики; дизель-поїзд ДЕЛ-02 з сучасною електропередачею, з високоекономічним екологічно чистим дизелем фірми "МТИ. Дизель-поїзд ДЕЛ-02 має сучасний дизайн з пасажирськими салонами підвищеної комфортності; запасних частин гарантованої якості до вантажних магістральних тепловозів 2ТЕ 10, 2ТЕ 116.
ВАТ "Луганський електроапаратний завод" має значний досвід роботи з підприємством Туркменістану "Туркмененергокомплект" і просить сприяти в подальшому співробітництві і поставці виробів підприємства для "Туркмененергокомплекту". Підприємство пропонує для поставок сучасне низьковольтне (до 1000В) та високовольтне (більше 1000В) електротехнічне обладнання за індивідуальними замовленнями, а також силове електрообладнання, пульти управління, щити, шафи, призначені для цивільних та промислових об’єктів, комплектні трансформаторні підстанції (КТП) потужністю 25-630 кВт на напругу 6 або 10 кВ, камери збірні одностороннього обслуговування (КСО), пункти розподільчі для вводу і розподілення електричної енергії, захисту електричних установок напругою до 660В при перевантаженнях та коротких замиканнях, вводно-розподільчі пристрої (ВРУ) для прийому, розподілення і обліку електроенергії напругою 380/220В. Металоконструкції для всіх виробів виготовляються з застосуванням високопродуктивного і високоточного обладнання фірми "АМАДА" виробництва Німеччини. Порошкове покриття і гальванообробка дозволяють досягти якості європейських електротехнічних фірм. ЗАТ "Консорціум УкрБат" пропонує до уваги представників Туркменістану акумулятори та акумуляторні батареї для шахтних електровозів, тепловозів, залізничних вагонів, електровізків, електрозавантажувачів, телефонних станцій, міського електротранспорту, вагонів метрополітену, водного та залізничного транспорту, авіації.
06 вересня 2005,08:40
|
 |
 |
90,6% сплачено мешканцями Кіровська за спожиті житлово-комунальні послуги з початку року.
З початку року населенням міста сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, на суму 2 млн. 228,2 тис. грн. або 90,6% до нарахованих сум, та на 16,2% більше, у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Крім того, за електроенергію населення сплатило 1 млн. 273,9 тис. грн., що на 2% більше до аналогічного періоду 2004 року. У липні рівень сплати населенням житлово-комунальних послуг по місту склав 77,8%, темп росту заборгованості - 101,5%. Населенням міста у липні 2005 року сплачено за газопостачання, включаючи погашення боргів попередніх періодів, на 25,5% більше від нарахованих сум.
У липні найменший рівень сплати серед житлово-комунальних послуг був за квартирну плату, який склав 56,7%. Заборгованість населення з оплати за житлово-комунальні послуги у липні відносно червня збільшилась на 1,5% і становила 5 млн. 511,7 тис. грн., за електроенергію збільшилась на 0,1% і становила 4001,5 тис. грн. У січні-липні 2005 року житлово-комунальними організаціями укладено з населенням 185 договорів на реструктуризацію накопиченої заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги на суму 70,2 тис. грн. Протягом 7 місяців в рахунок погашення заборгованості по договорах населенням міста сплачено 270,9 тис. грн.
05 вересня 2005,16:02
|
 |
 |
В області триває робота по зменшенню заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.
Впродовж січня - липня поточного року органами Пенсійного фонду України Луганської області продовжувалася робота по зменшенню заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.
Станом на 2 вересня поточного року в органи державної виконавчої служби передано 4 тис. 982 вимоги про сплату недоїмки на загальну суму 84 млн. 787,2 тис. грн., по яким надійшло 8 млн. 884,3 тис. грн.
Поряд з цим, з початку поточного року з метою стягнення у судовому порядку сум заборгованості по платежах до ПФ, до Господарського суду було подано 422 позовних заяв на суму 68 млн. 843,1 тис. грн. Від позовної роботи на рахунки Пенсійного фонду надійшло 1 млн. 257,1 тис. грн., з яких 1 млн. 54,7 тис. грн. погашено боржниками добровільно та 202,4 тис. грн. - стягнуто органами державної виконавчої служби.
До Господарського суду також було направлено 37 заяв про порушення справ про банкрутство з безспірною сумою вимог 5 млн. 781,7 тис. грн. Приєдналися органи Пенсійного фонду області до справ про банкрутство підприємств-боржників з 72 заявами з сумою вимог 6 млн. 419,9 тис. грн.
З метою посилення відповідальності платників внесків, до правопорушників застосовувалися адміністративні стягнення у вигляді штрафу, передбаченого чинним законодавством. Так, станом на 2 вересня 2005 року органами Пенсійного фонду області застосовано 698 адміністративних штрафів на загальну суму 100,8 тис. грн. До правоохоронних органів було передано 47 матеріалів, по яких притягнуто до кримінальної відповідальності 8 осіб, які мають велику заборгованість перед Пенсійним фондом.
05 вересня 2005,14:41
|
 |
 |
Головний лікар обласної санітарно-епідеміологічної станції не на своєму місці. – Олексій Данілов.
Голова Луганської облдержадміністрації незадоволений роботою Головного лікаря обласної санітарно-епідеміологічної станції Анатолія Докашенка. За словами Олексія Данілова, судженням цього стала складна епідеміологічна ситуація в місті та області. „Я не бачу конкретних дій, заходів, які зможуть полегшити напругу, - зазначив голова адміністрації. – Я вважаю, що санітарний лікар не на своєму місці. Я не бачу того, що його робота велася в повному обсязі”. На питання журналістів, чи логічно в даному випадку (захворювання на „вірусний гепатит А”) наказати санітарного лікаря міста, Олексій Данілов відповів: „Може й логічно, але ініціатива повинна йти від Головного лікаря області. Треба, щоб саме він дав подання, після якого можна було б зробити певні висновки по тому, що відбувається”. Сьогодні, за твердженням голови облдержадміністрації, взагалі не має розуміння, хто за що відповідає в цій сфері.
05 вересня 2005,14:08
|
 |
 |
Стан готовності до зими окремих об’єктів ЖКГ області розглянуто на апаратній нараді в облдержадміністрації.
Стан готовності до роботи в опалювальний період 2005-2006рр. окремих об’єктів житлово-комунального господарства області, особливо в тих районах, де роботи ведуться недостатніми темпами, розглядалися сьогодні на апаратній нараді в облдержадміністрації. Так, в м.Новодружеськ Лисичанської міськради через брак коштів у ДП "УЖКГ", яке у 2002 році було виведено зі складу ДХК "Луганськвугілля" й підпорядковано безпосередньо Мінпаливенерго України, у недостатньому обсязі виконуються роботи з підготовки до зими 2 вугільних котелень, 1,24 км теплових мереж і 11 житлових будинків. Кредиторська заборгованість за вугілля перед ВАТ "Лисичанськвугілля" становить 3 млн. 306 тис.грн, тому питання відпустки вугілля ДП "УЖКГ" не вирішене. Забезпечення природним газом котельних міста Лисичанськ планується здійснювати від ДП "Газ-Тепло".
В місті Красний Луч через брак власних коштів у міського комунального підприємства "Теплокомуненерго", створеного у 2004 році після передачі у комунальну власність теплового господарства ДП "Донбассантрацит", на виконання робіт з підготовки котелень і теплових мереж, ці роботи проводяться недостатніми темпами. Основним питанням своєчасного початку опалювального сезону є забезпечення твердим паливом усіх 32 вугільних котелень через значні борги за спожите вугілля у минулі роки. З відставанням від графіку виконуються роботи на об’єктах експлуатаційного району ЛОКСТП "Луганськтеплокомуненерго". Ситуація ускладнюється вкрай незадовільним станом теплових мереж.
З відставанням від графіку виконуються роботи з підготовки котелень в містах Брянка, Ровеньки, однак керівництвом міст приймаються конкретні заходи щодо виправлення ситуації у відповідний строк.
В Перевальському районі головною проблемою є підготовка внутрішніх інженерних систем житлових будинків усіх форм власності. Для її вирішення організована робота з населенням по сплаті боргів за отримані послуги та виконання ремонтів за ці кошти.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|