Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: субота, 07 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
12 серпня 2005,15:53 Версія для друку

Вирішено питання щодо оподаткування підприємств легкої промисловості, працюючих за давальницькою сировиною.

У зв’язку із змінами до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік та деяких інших законодавчих актів" та введенні 20-відсоткового податку на додану вартість при роботі з давальницькою сировиною у керівників підприємств легкої промисловості Луганської області визвало занепокоєння щодо подальшого розвитку виробництва та реалізації продукції, яку вони виробляють. Після звернення до облдержадміністрації були направлені листи до Кабінету Міністрів України, відповідних міністерств та відомств, Народним депутатам України від Луганщини з проханням врегулювати це важливе для підприємств галузі легкої промисловості питання.
Завдяки цим клопотанням на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 21.06.05 № 30208/1/1-05 Міністерство фінансів України разом з Державною податковою адміністрацією України знайшли спільне рішення: послуги з переробки давальницької сировини у разі вивезення готової продукції за межі митної території України тепер будуть оподаткуватися за нульовою ставкою податку на додану вартість.

12 серпня 2005,15:29 Версія для друку

В Луганську для мешканців та гостей міста пройдуть святкові сільськогосподарські ярмарки.

До 14-ї річниці Незалежності України та Дня міста Луганська 20 серпня та 10 вересня в Луганську на традиційному місті - ярмарковій площі по вул. ім. „Луганської правди" біля стадіону „Авангард" з 7 годин Головним управлінням сільського господарства і продовольства облдержадміністрації і Луганським міськвиконкомом проводяться святкові ярмарки з продажу сільгосппродукції і продовольчих товарів.
В ярмарку приймуть участь сільгосптоваровиробники з усіх районів області та більш ніж 30 підприємств харчової галузі з самим широким асортиментом виробляємої продукції. В ході ярмарку також будуть проводитись святкові шоу, конкурси, у стендів підприємств - дегустації, сюрпризи, призи, на загальній сцені для відвідувачів виступлять художні колективи міст та районів області.

З 17 по 21 серпня поточного року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проводиться Національний Сорочинський ярмарок. Якщо хтось з луганських підприємців зацікавлений взяти участь в ярмарку, за довідками звертатися в управління торгівлі та побутового обслуговування населення облдержадміністрації за тел.58-57-13.

12 серпня 2005,13:52 Версія для друку

На Луганщині завершується збирання врожаю зернових.

Збирання врожаю ведуть всі господарства області. Ранні зернові належить зібрати на площі 450,8 тис. га. За даними Головного управління сільського господарства та продовольства облдержадміністрації, станом на 11 серпня поточного року ранні зернові і зернобобові культури у всіх категоріях господарств скошені на площі 417,9 тис. га або на 91%, обмолочені – на 411,2 тис.га, намолочено 1 млн. 108,1 тис. тонн зерна при врожайності 26,9 ц/га. Найвища врожайність із зібраної площі ранніх зернових у Білокуракинському районі – 35,5 ц/га.
Озима пшениця зібрана з площі 258,5 тис. га або 98%, одержано 840,5 тис. тонн, врожайність – 32,5 ц/га. Ячмінь яровий – 125,1 тис. га або 84%, намолочено 196,4 тис. тонн.
Вже завершили збиральні роботи в Краснодонському, Лутугинському, Слов’яносербському районах. Високими темпами ведуть обмолот хлібів у Станично-Луганському, Біловодському, Новоайдарському, Старобільському, Троїцькому, Новопсковському, Міловському, Марківському районах, де станом на 11 серпня та районах, де зібрано більше 90% ранніх зернових.

12 серпня 2005,13:49 Версія для друку

З початку серпня борги із зарплати на Луганщині зменшились на 900 тис. грн.

За даними Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, сума невиплаченої заробітної плати по економічно активних підприємствах області на 8 серпня 2005 року склала 74,9 млн. грн., що на 1% або на 0,9 млн. грн. менше, ніж серед аналогічних підприємств попереднього тижня.
По підприємствах-банкрутах борги склали 48,0 млн. грн., скорочення протягом тижня – на 3,2 млн. грн. або на 6%. По економічно неактивних підприємствах, що призупинили діяльність у 2001-2004 роках заборгованість становить 7,6 млн. грн., що на 41 тис. грн. або на 1% менше у порівнянні з минулим тижнем.
Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по економічно активних підприємствах, підприємствах-банкрутах і економічно неактивних підприємствах по Луганській області станом на 8 серпня 2005 року становить 130,5 млн. грн., що на 3,1 % або 4,1 млн. грн. менше, ніж на 1 серпня поточного року.

12 серпня 2005,12:40 Версія для друку

Луганщина входить в п’ятірку регіонів України з найбільшим промисловим розвитком. – Зиновій Гузар.

Луганщина входить в п’ятірку регіонів України з найбільшим промисловим розвитком. Про це зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації Зиновій Гузар вчора під час наради Першого віце-прем’єр-міністра України Анатолія Кінаха з господарським активом області. За підсумками І-го півріччя зріст промислового виробництва на Луганщині становить 3,3%. За липень вдалося подолати спад у видобувній галузі. Приріст промислової продукції становить 1,5%. З початку року введено 107 тис. кв.м. житла. За цим показником область входить в десятку кращих регіонів України. Газифіковано більше 7 тисяч будинків, прокладено 212 км газопроводів. На сьогодні в економіку областю залучено понад 2 млрд.грн. капітальних інвестицій. По рівню заробітної плати, яка становить 813 грн., Луганщина входить в першу п’ятірку областей. В липні завдяки прийнятим облдержадміністрацією заходам, вдалося зменшити суму заборгованості по зарплаті: вона зменшилася на 6% і зараз становить 130 млн. грн. На ринку праці відзначається збільшення зайнятості: з початку року створено 18 тис. нових робочих місць, виконано 51% річного завдання. Зараз безробіття на Луганщині становить 2,3%. Разом з тим Зиновій Гузар зазначив наявність нецільового використання державних коштів на створення робочих місць підприємством ДП „Луганськлегінвест” і підкреслив, що це питання заслуговує на більш глибоку увагу правоохоронних органів.
Щодо вирішення кадрових питання, Зиновій Гузар зазначив, що процес оновлення управлінських кадрів ще триває в обласній і районних адміністраціях. З лютого змінені голови в 17 райдержадміністраціях, змінено 23 керівника структурних підрозділів обласної адміністрації. З ініціативи облдержадміністрації змінилися 6 посадовців в органах місцевого самоуправління та 13 керівників державних підприємств та акціонерних товариств. Змінено практично три чверті керівників районних відділів міліції, значна частина керівників прокурорських органів. Однак, як зазначив Зиновій Гузар, цей процес гальмується через затримку призначення обласного прокурора.
Щодо проблеми детінізації економіки регіону Зиновій Гузар зауважив, що багато приходиться боротися з наслідками діяльності попередніх керівників області. Також одним з пріоритетів він назвав боротьбу з виплатою зарплати у „конвертах” та протидію контрабанді.

12 серпня 2005,12:37 Версія для друку

Якщо центральна влада допоможе Луганщині з медичним обладнання, люди побачать, що центральна влада більше не ототожнює Луганськ з Донецьком і відгукується на наші проблеми. - Ірина Комаревцева.

„Якщо центральна влада допоможе Луганщині з медичним обладнання, люди побачать, що центральна влада більше не ототожнює Луганськ з Донецьком і відгукується на наші проблеми”, - вважає начальник управління охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Ірина Комаревцева. В ході наради, яку вчора провів Перший віце-прем’єр-міністр України Анатолій Кінах з господарським активом Луганщини, Ірина Комаревцева зазначила, що Луганська область на сьогодні сама обійдена щодо медичного оснащення лікарень. Зараз в Мінздраві вирішується питання розподілу між регіонами нового медичного обладнання. Доля для Луганщини - 7,5%. Втім, Ірина Комаревцева виказала стурбованість, що як і торік народні депутати будуть лобіювати поставки до тих районів, де вони балотуються, без врахування професійної необхідності. За думкою Ірини Комаревцевої, необхідно права розподілу медобладнання по області передати обласному управлінню охорони здоров’я. Також вона запропонувала на законодавчому рівні переглянути систему фінансування медичної галузі, надавши більше повноважень обласному рівню. „Віддати охорону здоров’я на рівень самоуправління – надто велика розкіш”, - вважає Ірина Комаревцева. За її словами, навіть якщо державне фінансування галузі подвоїться, кошти будуть як завжди розпилені і наявного результату досягнуто не буде.
Вона також підняла питання щодо державного фінансування лікування онкологічних та туберкульозних хворих.
Під час свого виступу Ірина Комаревцева повідомила, що за результатами І-го півріччя 2005 року Луганська область займає 4-5 місце в Україні за рівнем надання медичної допомоги. Пріоритетною для області цього року визначена програма „Сімейна медицина”. „Це не мода, а єдина можливість відродити сільську медицину”, - підкреслила Ірина Комаревцева. Зараз в області працюють мобільні групи досвідчених лікарів обласної луганської лікарні, які на виїзді проводять прийоми мешканців віддалених населених пунктів. На сьогодні таким чином обслідуване понад 1,5 тисячі жителів Луганщини. „Від того, як ми будемо займатися системою охорони здоров’я в кожному регіоні, в кожному населеному пункті, так люди будуть оцінювати нову владу”, - переконана Ірина Комаревцева. Бо питання здоров’я близьких та дітей для кожної людини завжди залишиться найважнішим.

12 серпня 2005,09:44 Версія для друку

В Перевальскому районі до зими підготовлено 47% котельних.

Станом на 1 серпня поточного року з 66 котельних Перевальського району повністю підготовлені до нового опалювального сезону 47%, в тому числі з 49 котельних місцевих рад підготовлені 27, з 17 відомчих – 4.
Готовність котельних філіалу “Перевальськтеплокомуненерго” становить від 50 до 80%. Шахтою “Никанор - Нова” активізовані підготовчі роботи в м. Зоринськ. Готовність котельних м. Зоринськ – 38%. Низькими темпами ведеться підготовка до зими шахтою ім. Артема (м. Артемівськ). Станом на 1 серпня поточного року заплановані заходи виконані тільки в 1 з 5 котельних. Успішно проводиться підготовка до нового опалювального сезону шахтою “Фащівська”. Станом на 1 серпня повністю підготовлені до роботи 2 з 3 котельних, третя - на 70%.
Планомірно ведеться підготовка до зими бюджетними установами району. Станом на 5 серпня повністю підготовлені до роботи всі учбові кабінети шкіл, рекреації, коридори. Проведені профілактичні роботи з підготовки до опалювального сезону 19 шкільних котельних.

12 серпня 2005,09:31 Версія для друку

В містах та районах області: Біловодський район

В районній державній адміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки до святкування в районі Дня незалежності України. 24 серпня на центральній площі селища планується проведення фольклорного свята "Наш дім, наша родина – Біловодщина і Україна", в програмі якого виступи колективів художньої самодіяльності. В цей день будуть працювати виставки народної творчості "Ярмарок народних талантів", колекціонерів селища Біловодськ, виставка "З фондів музею". Продовжить фольклорне свято концерт "Молода країна", в якому візьмуть участь народні самодіяльні колективи районного Будинку культури, ВІА Новоолександрівського, Новодеркульського сільського Будинку культури, Шуліківського сільського клубу.

12 серпня 2005,09:11 Версія для друку

В містах та районах області: Попаснянський район

За попередніми даними, обсяги виробництва промислової продукції в районі у липні поточного року склали 16,7 млн. грн., що становить 126,2% до показників червня. З початку року обсяги виробництва доведено до 89,8 млн. грн., що на 29% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

11 серпня 2005,17:43 Версія для друку

Протидія контрабанді не повинна заважати тим, хто працює прозоро. – Анатолій Кінах.

„Протидія контрабанді не повинна заважати і нашкодити тим, хто працює прозоро і сплачує податки”, – заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Анатолій Кінах сьогодні на виїзному засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань боротьби з контрабандою. На засіданні було обговорено стан боротьби з контрабандою в Луганській та Харківській областях, результати роботи міжвідомчих мобільних груп, а також питання прискорення підписання Угоди між КМУ та Урядом Російської Федерації про порядок перетину державного кордону мешканцями прикордонних територій.
Як зазначив Анатолій Кінах, ситуація по виконанню державної програми „Контрабанда-стоп!” залишається складною, і вимагає дуже високої концентрації зусиль, в тому числі й персональної відповідальності, тому що контрабанда прийняла в Україні безпрецедентно високі обсяги і масштаби та суттєво впливає на економічні інтереси нашої держави. Він зазначив, що Президент і Уряд і надалі будуть жорстко вимагати підсилення протидії контрабанді, маючи на увазі не тільки поповнення доходної частини бюджету від митних зборів, а й формування умов прозорої економіки.
Як зазначив Перший віце-прем’єр-міністр, ведучи боротьбу з контрабандою, водночас вирішується питання захисту інтересів українських виробників, бо та продукція, яка попадає на внутрішній ринок контрабандним методом без сплати податків, митних зборів, акцизів, створює умови нерівноправної конкуренції, і держава втрачає вдвічі. Під час засідання Анатолій Кінах зазначив, що у реалізації програми боротьби з контрабандою необхідно вийти на новий рівень: не тільки використовувати силові методи, а й удосконалити нормативно-правову базу задля створення цивілізованих умов функціонування внутрішнього ринку та захисту національних інтересів.
За словами Анатолія Кінаха, за 7 місяців поточного року, по суті немаючі підвищення митних ставок, а навпаки суттєвого їх зниження, надходження в доходну частину Державного бюджету України від митних зборів збільшились більше ніж уполовину, а за період з березня по липень, під час виконання державної програми „Контрабанда-стоп!”, надходження зросли на 67% - це більше 4 млрд. грн.


Сторінки:
777879808182838485868788899091

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера
bigmir)net  хиты 0 хосты 0