Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Інтернет-приймальня
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: неділя, 18 серпня 2019

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДА
Інтернет-приймальня

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до ст. 5 Закону України 'Про звернення громадян' в електронному зверненні має бути зазначено: П.І.Б., місце проживання (з вказанням поштового індексу),


вид звернення (пропозиція (зауваження), заява (клопотання), скарга, прохання чи вимога (необхідне вказати), електронна адреса, відомості про інші засоби зв'язку


із заявником (контактний номер телефону), підпис заявника (у разі наявності електронного цифрового підпису), дата подачі електронного звернення)


Примітка: звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, не розглядається та повертається заявнику з відповідними роз'ясненнямиВідповіді на Ваші запитання


Q. актуально!


Доброго дня! Просимо посприяти у вирішенні питання за адресою Сєвєродонецьк проспект Гвардійський 7/60. до сих пір не має опалення . По всьому будинку опалення є. Так как на 5 поверсі ніхто не мешкає було подано запит до Тепловые сети з проханням надіслати людей для того щоб спустити воду у підвалі. реакціїї не має. Боргів не маємо та сидимо без опалення .


Пугаченко Еліна Геннадіївна,
15 листопада 2018, 10:35
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. актуально!


Доброго дня! 11.11.2018 о будинку №7 по проспекту Гвардійський місто Сєвєродонецьк було подано опалення але на жаль до квартири 60 та 56 опалення так і не надішло. Було подано запит до "Тепловіе сети" з проханням допомогти у вирішенні цього питання та спустити воду у підвалі тому що на 5 поверсі не іхто не мешкає і ми стали заручниками цієї ситації. Але реакціїї не має. Боргів по ком послугам не маємо. Просимо допомогти у вирішенні цього питання.


Пугаченко Еліна Геннадіївна,
15 листопада 2018, 09:23
,

Q. актуально!


Доброго дня! В будинку №7 по проспекту Гвардійський було подано опалення 11.11.2018 але на жаль до квартири 60 та 56 так не надійшло опалення. На 5 поверсі по стояку ніхто не мешкає тому було неоднаразове звернення до "Тепловые сети" з проханням спустити воду в підвалі але на наше звернення не має реакцїї. ДУЖЕ Просимо допомогти у вирішенні цього питання!!! Боргів по ком послугам не маємо.


Пугаченко Еліна Геннадіївна,
15 листопада 2018, 09:10
,

Q. Відсутність опалення у місті Рубіжному


Хочу звернутися до Вас зі скаргою про відсутність опалення у місті Рубіжному. На відміну від інших міст, у нас мер запровадив «децентралізацію опалення», і тепер все те що в інших містах називається катастрофічною ситуацією, у нас – це поточна справа. Опалювати житловий фонд ніхто і не збирається. 3000 квартир залишились без опалення. Не розумію, чому у сусідньому місті Кремінна, де всього 800 квартир з централізованним опаленням, ці квартири можна опалювати, а у нас не можна. Коштує індивідуальне опаленняце недешево, 20-30 тис. грв. Дайте, будь ласка, відповідь.


Супенко Катерина Петрівна,
14 листопада 2018, 14:02
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. ледяные батаери по стояку


Добрый день. По адресу проспект Гвардейский 7/60 и 7/56 ледяные батареи.хотя во всем доме отопление есть. ПРОШУ посодействовать и направить слесаерй спустить воду в подвале нашего дома. Задолженности по ком услугам не имею. Оплачиваю в срок и без отопления.


Пугаченко Элина Геннадиевна,
13 листопада 2018, 09:04
,

Q. Актуальная


Когда в домах жителей и в учреждениях образования будет тепло???Власти что Вы сделали для этого?!хочу услышать от вас, а не от тец!!!Вы прогноз погоды видели?????????????????


Бурлаченко,
10 листопада 2018, 15:49
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Актуальная


Когда в домах жителей и в учреждениях образования будет тепло???Власти что Вы сделали для этого?!хочу услышать от вас, а не от тец!!!Вы прогноз погоды видели?????????????????


Бурлаченко,
10 листопада 2018, 15:49
,

Q. опалення в будинках Сєвєродонецьку


Доброго ранку! Коли буде дано опалення в будинки та дитячі заклади, які обслуговує Сєвєродонецька ТЕЦ?


Бурлаченко Алла,
06 листопада 2018, 09:27
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Централізоване опалення у м. Рубіжне


В нашем городе проходит так называемая децентрализация отопления, которая на деле свелась к банальному отключению жилого фонда от систем центрального отопления. Помогите, пожалуйста, защитить мне мои права потребителя и разъясните ситуацию. Может ли мэр единолично лишить город тепла?


Супенко Катерина Петрівна,
05 листопада 2018, 12:09
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. СКАРГА-ЗВЕРНЕННЯ


Звертаємося до Вас з проханням, надати роз’яснення, щодо виникнення ситуації, яка склалася з нашими будинками. 03.10.2018р. приблизно 18 години 30 хвилин Сєверодонецький РЕС вимкнуло електропостачання в будинку за адресою проспект Гвардійський 18 та 18А. Станом на 09-00 05.10.2018р. проблему не вирішили, світла так і не надали. З 03.10.2018 по 05.10.2018 Сєверодонецький РЕС та Аварійною службою не вилися ніякі роботи для усунення поломки. Вони два дня шукали, але так нічого и не зробили. В 19 00 04.10.2018р., додзвонившись на телефон диспетчеру Сєверодонецького РЕС 0645-70-25-70 та на 0645-70-45-70 диспетчеру Виконком Сєверодонецької міської ради, обидва сказали , що у робочий час закінчився и працювати будуть завтра, бо сьогодні ні чого не видно. Скажіть будь ласка, ми Обласне місто, невже в нашому місті не має спецмашин, які б змогли зробити освітлення (пожарні та інша спецтехніка), щоб люди працювали, а не відповідали, що у них 3-х денний робочий день та їм за вихід у не робочих час ні хто не заплатить. Краще залишити людей без світла та тепла при температурі на вулиці +5 градусів. Діти та старі люди мерзнуть та хворіють. Велике прохання, розібратися у даній ситуації та надати роз’яснення. Люди на грані того, щоб скаржитися вище.


Мешканці будинків пр.Гвардійский 18 та 18А,
05 листопада 2018, 10:55
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Захист прав на медичне обслуговування


Першому заступнику голови Луганської обласної державної адміністрації Філь Сергію Олександровичу Директору Департаменту охорони здоров’я Шкорубському Валентину Яковичу Мешканці Шульгинської громади звертаються до Вас з проханням про допомогу захистити наші права на медичне обслуговування і лікування. Старобільська районна влада попередила що в Шульгинській амбулаторії скорочують лікаря стоматолога у зв’язку з медичною реформою. У законопроектах про медреформу немає жодного слова про закриття лікувальних закладів чи скорочення медперсоналу. То того ж у ст. 49 Конституція України встановлює, що держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. Шульгинська амбулаторія обслуговує 4678 громадян які проживають на території 4 сільських рад, 11 населених пунктів, які знаходиться від 20 до 40 кілометрів до районного центру. На даний час, добиратись до районного центру надзвичайно складно, в зв’язку з відсутністю громадського транспорту та незадовільним станом доріг. По питанню незадовільних доріг не однократно зверталися в різні інстанції, та так нічого і не вирішилося. На даний час в Шульгинській громаді проводиться робота по створенню ОТГ, вибори голови і депутатів ОТГ призначені на 23 грудня 2018 року. Шановні Сергій Олександрович, Валентин Якович, просимо Вас до 2020року зберегти, не скорочувати в Шульгинській амбулаторії посаду лікаря стоматолога. До 2020 року в Шульгинській ОТГ буде проходить організаційний період, та період становлення ОТГ, де згідно законодавства України будуть включені питання розвитку медицини в ОТГ. З повагою жителі Шульгинської ОТГ. З повагою заступник Голови громадської ради при Луганській ОДА Володимир Коломацький Тел. 0675242332


Коломацький В.П.,
01 листопада 2018, 21:37
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Запит на публічну інформацію


Вакансії на посади у ЛОВЦА станом на 31.10.2018. З детальною інформацією про посади.


Бугайов Роман Сергійович,
31 жовтня 2018, 09:59
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Жалоба на военного


Руководителю Луганской областной военно-гражданской администрации ГАРБУЗ Ю. Г. Абакумовой О. А. (03.07.1980) Украина, Луганская обл., 93100 г. Лисичанск, Ленинского комсомола д.4, кв. 96. Уважаемый Юрий Григорьевич! Живу сама. Мужа нет. Похоронила лет 10 назад. Дети, кто куда разъехались. Но, как-то уже свыклась, быт налажен, жизнь сложилась так, как сложилась. В принципе, не жалуюсь. В городе военные. Ну, понятно, зачем. Отношения так себе, но, в общем-то, вполне терпимо. С некоторыми даже, как бы, приятельствуем. И все бы ничего, только от одного воздыхателя нет спасу. Все разглагольствует как будет за домом нашим (квартирой моей, т.е.) следить да ухаживать. Говорит, пропиши хозяйка, со мной не пропадешь. И если раньше все на уровне разговоров было, теперь переходит всякие приличные рамки. То ночью выпивший придет и орет на лестничной площадке всякую чушь – от людей стыдно. То в магазине или еще где встретит и прохода не дает. А недавно так и сказал – если не пустишь к себе – сожгу! Или вместе живем, или никак. И поводов я ему не давала, не намекала даже, что у нас может что-то сложиться. В общем, боюсь я. Как бы чего не случилось. Хочется просто жить, как жила. К кому обращаться не знаю. Полиция руками разводит, мол, клинья подбивать законом не запрещено. Случится что, если – приходи, тогда будем разбираться. Прошу Вас, помогите!


Абакумова Оксана Александровна,
30 жовтня 2018, 11:31
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Постанова КМУ № 280/2018


Прошу надати на зазначену електронну адресу інформацію щодо направлення до центральних органів виконавчої влади інформації щодо потреби структурного підрозділу з питань соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих органів влади та місцевого самоврядування в наданні грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 та додатками до неї. У разі ненаправлення такої інформації до центральних органів виконавчої влади прошу докладно поінформувати про її причини.


Граковський А.Ю.,
27 жовтня 2018, 10:15
,

Відповідь: Ваш запит надіслано до Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації для опрацювання

Q. Отсутствие отопления в детсадах Лисичанска


В данный момент в детсаду "Росинка" г.Лисичанска температурный режим в группах и спальных комнатах не соответствует никаким санитарным нормам и правилам. В старшей группе сегодня температура была 15 град.С, в спальне 14 град. Посещает садик половина детей, остальные болеют.В рабочих кабинетах обладминистрации если бы была такая температура, то уже бы включили отопление детям!!!


Денисюк Олена Миколивна,
26 жовтня 2018, 21:15
,

Q. В.о. голови Луганської ОВЦА Філь С.О. Звернення від громадськості м. Сватове


В.о. голови Луганської ОВЦА Філь С.О. Звернення Ми Сватівська громадськість глибоко стурбовані що на посаду заступника апарата Сватівської РДА пройшов конкурс з порушенням процедури відкритості і публічності ( на сайті РДА оголошення було) але в жодних засобах ЗМІ району оголошень не було, також не були запрошені представники Громадської ради при Сватівській РДА, одіозний регіонал, організатор референдуму за федералізацію України ЧЕСНИХ ВАЛЕРІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ який ще в 2006 році возив людей на сепаратистський з’їзд у м. Сєверодонецьк, будучи заступником РДА, у 2014 році будучи заступником, першим заступником Сватівської райради організовував людей і платив гроші на «анти майдан» в Київ, а також на позачерговій сесії райради 21 лютого 2014 року підписував звернення в підтримку Добкіна про ФЕДЕРАЛІЗАЦІЮ УКРАІНИ, і був присутнім на з’їзді в м. ХАРКІВ. В квітні 2014 року організував людей в с, Куземівка Сватівського району для перекриття залізничної колії, щоб потяг з військовою технікою не доїхав до станції Сватове, разом з заступником РДА РУСАНОВОЮ Л.П. роздавали гроші щоб люди лягали на рейки. Був представником в судах по ліквідації в СВАТОВЕ україномовної гімназії. ДЕ СБУ? ЩО ПЕРЕВІРЯЛИ? Всі в районі про це знають а питань в СБУ НЕМАЄ? Це неприпустимо!!!!!! Просимо ВАС вплинути на цю ситуацію і недопустити щоб Д.Х. Мухтаров підписав розпорядження, бо він потрібний депутату КУРИЛУ В.С., ЛИБІ О.В. - першому заступнику РДА щоб йти на вибори з електоратом на який має «підкормлений» вплив. ЧЕСНИХ В.С. - роками платив крадені з бюджету гроші людей які списком бігли на референдум за федералізацію УКРАІНИ! Це зрадник українського народу, державності та ідеалів МАЙДАНУ!!!!! Просимо створити комісію з запрошенням громадськості і провести прозорий конкурс на цю посаду. Голова Громадської ради при РДА: ІРХА Ю.С. +380991181160 Заступник голови Громадської ради: КАРАУШ О.М. +380501061498 Дане питання було висвітлено в засобах масової інформації, та набуло широкого розголосу. Відео додається: https://www.youtube.com/watch?v=KYDZJEV1so8. Також звертаємо вашу увагу на ігнорування головою Сватівської РДА Д.Х. Мухтаровим участі Громадської ради в питаннях соціально-економічного розвитку Сватівського району та Державотворення. Як приклад, відсутність відповіді з приводу розбіжності суми кошторису понад 8 мільйонів гривень при реконструкції одного з об’єктів інфраструктури міста Сватове (є підозра що 8 мільйонів гривень було вкрадено). Розпорядження голови Сватівської РДА Мухтарова Д.Х., та його першого заступника О.В. Либи, додаються. 1. http://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/golova-acts/no17_vid_19.01.2017.docx 2. http://svt.loga.gov.ua/sites/default/files/golova-acts/no329_vid_30.06.17.doc Просимо Вас, надати вхідний номер реєстрації на електронну пошту. gromadskarada_svat@ukr.net


Ірха Ю.С.,
26 жовтня 2018, 00:13
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано (вх.№ 43- І-02518-5 від 26.10.18) та передано для розгляду керівництву облдержадміністрації

Q. Релігія та стосунки


На сторінках соцмереж подекують що в релігійних організаціях, крім православних, влада забирае молитовні будинки, а декому навіть запретили збиратися. Я в це не хочу вірити! А тому дуже прошу підкажіть де можна побачити інформацію про роботи з релігійними організаціями. Дякую.


Петраков Олексій Сергійович,
25 жовтня 2018, 08:48
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Примите меры по адресу Северодонецк ул.гагарина 44/53


Примите меры по улучшению проживания по улице Гагарина 44.53 семья Ореничевы Виктория семья алкашей живут очень грязно ребенок 2 месяца живёт в полной анти санитарии получили детские деньги пропили все до копейки куда смотрят власти если обращение не будет розсмотрено должным образом буду обращаться на телевидение пусть это увидет вся Украина как в Северодонецке не работает служба опеки над детьми


Ведёнов Алексей Алексеевич,
22 жовтня 2018, 13:59
,

Q. Запит на публічну інформацію


Прошу надати інформацію щодо плану виконаних робіт - Управлінням культури, національностей та релігій за період 2017 - 2018 років. Відповідь прошу надати на електронну адресу - bugay.ror@gmail.com


Бугайов Роман Сергійович,
22 жовтня 2018, 13:47
,

Відповідь: Ваш запит надіслано до Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації для опрацювання

Q. Запит на публічну інформацію


Керуючись положеннями ст. ст. 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" прошу надати мені відповідь чи встановлювася Луганською обласною державною адміністрацією перелік закладів охорони здоров’я, яким надається право проведення огляду на стан сп’яніння. Якщо так то зазначити посилання на електронну адресу відповідного наказу. Відповідь надати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, тобто з 15.10.2018.


Шимко Вадим Вадимович,
15 жовтня 2018, 15:18
,

Відповідь: Ваш запит надіслано до Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації для опрацювання
Сторінки: попередня наступна
234567891011

всього: 1603
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера